wczytywanie treści
Aktualności
10-07-2017
Podwórko talentów

podwórko talentów - Długosz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w wygraniu placu zabaw dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Nivea podworko.nivea.pl, w którym można wygrać plac zabaw dla dzieci o wartości kilkuset tysięcy złotych!

Cieszymy się tym bardziej, że jesteśmy jedyną placówką we Włocławku i najbliższych okolicach, która przeszła do drugiego etapu!

W związku z tym, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o oddanie głosów na naszą szkołę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/30-wloclawek.

Więcej, prosimy Was zgodnie z regulaminem konkursu o codzienne oddanie głosu, gdyż tylko w ten sposób możliwe jest znalezienie się w pierwszej dwudziestce i zdobyciu placu zabaw.

Poniżej krótka instrukcja:

  • Za pierwszym razem trzeba wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/30-wloclawek  i przejść proces rejestracji zgodnie ze wskazówkami.
  • Warto pamiętać by ustanawiając hasło składało się ono z przynajmniej 8 znaków, w tym duże i małe litery, cyfry i znaki typu: + - . @ # !.
  • Podczas rejestracji należy podać swój adres e-mail. Na ten adres przyjdzie wiadomość od NIVEA, do potwierdzenia rejestracji. Wiadomość nie zawsze przychodzi od razu, ale w ciągu max. 30 min.
  • Następnie codziennie! do 31 lipca 2017 roku wystarczy tylko wejść na powyższą stronę (lub kliknąć baner i jednym kliknięciem oddać głos na szkołę. Można to zrobić w dowolnej chwili ze smartfonu! Trwa to tylko kilka sekund.
  • Kluczowej jest tylko aby CODZIENNIE oddawać głos.

Serdecznie prosimy o każdy głos!!! Jeżeli to możliwe prosimy o przekazanie wiadomości do Państwa Rodziny, Przyjaciół, Znajomych.

Pozdrawiamy!

Społeczność Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku