wczytywanie treści
Aktualności
01-07-2018
XIII niedziela zwykła

1. W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Wanda Słomczewska, Maria Pawłowska i Jan Kras. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……  

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od godz. 17:00.

3. Podczas trwania wakacji (lipiec, sierpień) w soboty kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. Polski Związek Łowiecki w najbliższą sobotę serdecznie zaprasza na godz. 10:00 do Katedry włocławskiej na  dziękczynną Mszę Świętą z okazji 95–lecia swojego istnienia.

5. W rozpoczynającym się tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek szczególnie pamiętamy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. W piątek spowiedź rano od 6:45 i popołudniu od 17:30. W sobotę ze względu na uroczystości w katedrze – Msza Św. i nabożeństwo ze Wspólnotą Żywego Różańca będzie o godz. 18:00.
 
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – tygodnika „Idziemy” i naszego parafialnego miesięcznika ExCathedra.

7. Wszystkim naszym drogim Parafianom i miłym Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławionego całego tygodnia, dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlopy udanego i radosnego wypoczynku. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i w modlitwie prosimy o Boże błogosławieństwo.


Szczęść Boże!