wczytywanie treści
Aktualności
09-02-2020
5 niedziela zwykła

V NIEDZIELA  ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 (9 lutego 2020r.)

 

1. Tydzień temu zapowiadaliśmy sprawozdanie z wizyty duszpasterskiej i z funkcjonowania naszej parafii. Jednak ze względu na list Ks. Prymasa, który dzisiaj był odczytywany w całej Polsce, to sprawozdanie musimy przełożyć na termin późniejszy.

 

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

w poniedziałek: wsp. św. Scholastyki, Dz.

w piątek: – Święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy

 

3. W czwartek po Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie wspólnotę Kręgu Biblijnego.

 

4. Za tydzień w niedzielę  16 lutego o godz. 12:00 będzie miało miejsce poświęcenie świec - dzieciom, które w tym roku przystąpią do I komunii świętej. Tego dnia zapraszamy też rodziców na spotkanie dotyczące strojów komunijnych.

 

5. W tym tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku
od godz. 17:30.

 

6. Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku, zaprasza uczniów (młodzież męską) szkół średnich na rekolekcje, które odbędą się w murach Seminarium, od piątku 21 lutego do niedzieli 23 lutego. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny. Zgłoszenia można dokonać u katechetów lub u księży.

 

7. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% od podatku dla Stowarzyszenia Przyjaciół Katedry  Włocławskiej. W tym celu w deklaracji PIT należy wpisać numer KRS 0000301363.

Bóg zapłać za podjęty trud i życzliwość.

 

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – szczególnie tygodnika „Idziemy”.

 

9. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego nowo rozpoczętego tygodnia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia ślemy najserdeczniejsze życzenia.

 

 

Szczęść Boże!