wczytywanie treści
Aktualności
15-05-2022
V Niedziel Wielkanocna

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

(15 maja 2022r.)

 

 

1.W ostatnim tygodniu w drodze do wieczności poprzedzili nas śp.: Jarosław Cichowlas i  Danuta Suchomska, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:30. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

2.W dniu dzisiejszym przypada III niedziela miesiąca – ofiarami wspieramy prace renowacyjne i gospodarcze w naszej katedrze…

3.Dzisiaj na Mszy Świetej o godz. 10:00 – 6 alumnów naszego Seminarium otrzyma Święcenia Diakonatu.

4.W tym szczególnym Maryjnym miesiącu – maju, zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii są sprawowane codziennie o godz. 17:30.

5. W poniedziałek (16 maja) na godz. 19:00, zapraszamy na kolejną odsłonę XXXI Katedralnych Koncertów Organowych. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. 

6.Dzieci z Zespołu Szkół Katolickich - przygotowujące się do przyjęcia I komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w środę po zakończonych zajęciach szkolnych.

7. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę (22 maja) po Mszy Św. o godz. 18:00.  Obecność obowiązkowa!

8.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W sposób szczególny Tygodnika „Idziemy”.

9. Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom  życzymy, radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz obfitości łask w nowo rozpoczętym tygodniu.

 

 

 

 

Szczęść Boże!