wczytywanie treści
Aktualności
03-07-2022
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

(03 lipca 2022r.)

 

  1. W minionym tygodniu powróciła do domu Ojca ś.p Jadwiga Krygier, mama księdza proboszcza, której pogrzeb odbył się wczoraj w parafii św. Andrzeja w Kościelcu Kolskim. Księdzu proboszczowi oraz całej najbliższej rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia a zmarłą polećmy teraz miłosierdziu Bożemu.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

 

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

- w środę: wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dz.

- w piątek: wsp. św. Jana z Dukli, K.

 

  1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy serdecznie ks. Piotra Wolnego, który  dotychczas pracował w parafii Dobra a z dniem 1. lipca rozpoczął w naszej parafii posługę wikariusza. Księdzu Piotrowi życzymy obfitości łask Bożych oraz owocnej i oddanej posługi w naszej parafii.

 

  1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku od godz. 17:30

 

  1. Wspólnota Księży Marianów z Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej zaprasza młodzież w wieku 16-35 lat na organizowany w sobotę, 16 lipca na terenie Sanktuarium w Licheniu Starym Festiwal Radości . Szczegóły na plakacie i stronie internetowej: festiwal.lichen.pl.

 

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej - tygodnika „Idziemy”, w którym wśród wielu ciekawych artykułów  między innymi o leczniczym działaniu ziół w artykule „Zdrowie z natury”.

 

  1. Drogim naszym Parafianom i miłym Gościom życzymy dużo radości oraz sił
    w nowo rozpoczętym tygodniu. Udającym się na wakacyjny odpoczynek życzymy bezpiecznej podróży w dotarciu do celu, a także powrotu do domu. A Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i w modlitwie prosimy o Boże błogosławieństwo.

 

Szczęść Boże!