wczytywanie treści
Aktualności
14-05-2023
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W ostatnim tygodniu w drodze do wieczności poprzedzili nas † Aleksandra Rudnicka. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

2. W tym szczególnym Maryjnym miesiącu – maju, zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii są sprawowane codziennie o godz. 17:30. Z wyjątkiem czwartku !! Tego dnia nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 18:00.

3. Jutro na godz. 19:00, zapraszamy na kolejną odsłonę XXXII Katedralnych Koncertów Organowych. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. 

4. Od poniedziałku do środy będziemy przeżywać Kwartalne dni modlitw o urodzaje i owoce pracy. Intencja ta będzie nam towarzyszyła w czasie nabożeństw majowych.

5. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, prezbitera i męczennika, żyjącego na przełomie XVI i XVII wieku. W tym dniu modlimy się za Ojczyznę.

6. Dzieci z Zespołu Szkół Katolickich – przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie we wtorek i środę po zakończonych zajęciach szkolnych.

7. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie za tydzień w sobotę  (20 maja) na godz. 15:30.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Rocznica I Komunii Świętej dla Grupy Parafialnej odbędzie się 28 maja o godz. 12:00, a dla Zespołu Szkół Katolickich 4 czerwca o godz. 12:00.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej w sposób szczególny tygodnika „Idziemy” oraz naszego parafialnego czasopisma „ExCathedra”

11. Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom życzymy, radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz obfitości łask w nowo rozpoczętym tygodniu.

 

Szczęść Boże!