wczytywanie treści
Wikariusze

Wikariusze parafii katedralnej

ks. Andrzej Graczykowski (1947 – 1 IX 1948)
ks. Kazimierz Majdański (13 IV 1949 – do 1950)?
ks. Henryk Wieczorek (1 VIII – 20 X 1949) 
ks. Andrzej Baziński (14 VII – 29 X 1949)
ks. Bolesław Trafalski (13 VIII 1949 – 1 VIII 1950 oraz 15 I – 4 VII 1952)
ks. Józef Sobieraj (12 X 1949 – 1 VII 1951) 
ks. Józef Świniarski (1951–1957)
ks. Tadeusz Gutowski (1953–1955)
ks. Kazimierz Lipiński (1954–1955)
ks. Leszek Piotrowski  (1955‒1956)
ks. Bolesław Czypicki (1955 – 20 VIII 1957)
ks. Kazimierz Chłopecki (1955 – 30 VII 1957)
ks. Tadeusz Czubak (10 I 1957 – 12 XII 1958)
ks. Stefan Wilmowski (10 I – 1 VII 1957)
ks. Władysław Jach (30 VII 1957 – 1 IX 1960)
ks. Kazimierz Tartanus (1 IX 1958 – 1960)
ks. Stanisław Grzybowski (27 XI 1959 – 22 III 1960)
ks. Jerzy Wolski (15 I – 1 XII 1959)
ks. Bogumił Jóźwiak (1 IX 1960 – 1964 oraz 27 VIII 1969 – 15 VII 1972)
ks. Zygmunt Walczak (1960 – 12 IX 1967)
ks. Teodor Lenkiewicz (1 VIII 1961 – 1963 oraz 16 VI 1981 – 15 VIII 1982)
ks. Stanisław Waszczyński (26 VIII 1963 – 3 VIII 1965)
ks. Stanisław Wojciechowski (4 VIII 1964 – 24 VIII 1968)
ks. Zdzisław Rogalski (15 I 1964 – 30 VI 1967)
ks. Jerzy Etynkowski (3 VIII 1965 – 30 VI 1967)
ks. Bronisław Placek (30 VI 1967 – 9 VI 1970)
ks. Stanisław Starostecki (30 VI 1967 – 1 IX 1972)
ks. Michał Pietrzak (24 VIII 1968 – 8 IX 1978)
ks. Józef Nowakowski (14 XII 1968 – 28 VIII 1969)
ks. Arkadiusz Koziński (1 VII 1970 – 1 VII 1974)
ks. Zdzisław Różański (1 VIII 1972 – 30 VI 1973)
ks. Jerzy Kaźmierczak (18 IX 1972 – 1973)
ks. Jan Andrzejczak (16 X 1972 – 1 VII 1974)
ks. Wojciech Hanc (30 VI 1973 – 1 IX 1975)
ks. Kazimierz Ciesielski (1 VII 1974 – 15 VI 1976)
ks. Leszek Tokarski (1 VII 1974 – 31 III 1979)
ks. Grzegorz Zieliński (1 VII 1974 – 18 VI 1977)
ks. Lucjan Andrzejczak (1 IX 1975 – 18 VI 1977)
ks. Leonard Fic (10 VIII 1976 – 1 X 1978)
ks. Zdzisław Pawlak (15 VI 1976 – 16 VI 1980)
ks. Tadeusz Tomaszewski (18 VI 1977 – 15 VI 1978)
ks. Stanisław Kowalski (18 VI 1977 – 1 X 1978)
ks. Antoni Poniński (18 VI 1977 – 15 VI 1978)
ks. Janusz Ogrodowczyk (15 VI 1978 – 16 VI 1980)
ks. Zygmunt Sobieraj (15 VI – 1 X 1978)
ks. Zbigniew Szygenda (8 XI 1978 – 1 II 1983)
ks. Eugeniusz Marciniak (16 VI – 1 VIII 1980)
ks. Marian Włosiński (16 VI 1980 – 3 VI 1983)
ks. Ireneusz Werbiński (1 VIII 1980 – 1 VII 1982)
ks. Stefan Maćczak (1 VII 1982 – 30 VI 1983)
ks. Józef Nowak (30 VI 1983 – 30 VI 1989)
ks. Paweł Kacprzak (30 VI 1984 – 1 VII 1985 oraz od 1 VII 1986 – 30 VI 1987)
ks. Wojciech Kochański (30 VI 1983 – 1 VII 1986)
ks. Mieczysław Łaszczyk (1 VII 1986 – 1 V 1987)
ks. Jan Salamon (od 1 V 1987 – 30 VI 1988)
ks. Piotr Sierzchała (od 1 V 1987 – 30 VI 1988)
ks. Henryk Chabasiński (30 VI 1988 – 30 VI 1993)
ks. Marian Jaros (30 VI 1988 – 30 VI 1993)
ks. Janusz Kowalski (30 VI 1989 – 27 VIII 1996)
ks. Kazimierz Świątnicki (30 VI 1990 – 1 VII 1991)
ks. Marek Mrówczyński (1 VII 1991 – 30 VI 1995)
ks. Krzysztof Hyblewski (30 VI 1993 – 26 VI 1998)
ks. Janusz Drewniak (30 VI 1995 – 30 VI 2005)
ks. Wojciech Kaźmierczak (27 VIII 1996 – 26 VI 2001)
ks. Dariusz Lewandowski (28 VI 1999 – 26 VI 2001)
ks. Krzysztof Graczyk (31 VIII 2001 – 30 VI 2006)
ks. Krzysztof Kruk (25 VI 2002 – 30 VI 2004)
ks. Maciej Korczyński (30 VI 2005 – 3 VII 2006)
ks. Robert Gruziel (30 VI 2006 – 2 III 2009)
ks. Krzysztof Kamiński (3 VI 2006 – 30 VI 2008)
ks. Robert Nawrocki (30 VI 2008 – 30 VI 2011)
ks. Tomasz Król (2 III 2009 – 30 VI 2012)
ks. Marcin Idzikowski (1 VIII 2009 – 30 VI 2011)
ks. Maciej Naraziński (31 VIII 2010 – 30 VI 2012)
ks. Wojciech Morzycki (1 VII 2011 – 30 VI 2012)
ks. Jakub Kośka (od 1 VII 2012 – 30 VI 2013)
ks. Karol Zając (od 1 VII 2012 – 30 VI 2013)
ks. Damian Sochacki ( 1 VII 2013 – 29 VI 2015)
ks. Marcin Topolski (1 VII 2013 – 29 VI 2015)
ks. Paweł Skowron (30 VI 2015 – 19 VIII 2016)

ks. Sebastian Adamczyk (30 VI 2015 –

ks. Szymon Lewandowski (20 VIII 2016 -