wczytywanie treści
Aktualności
16-01-2022
II Niedziela Zwykła

II NIEDZIELA  ZWYKŁA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 (16 stycznia 2022r.)

 

 

1.W ostatnim tygodniu w drodze do wieczności poprzedzili nas śp.: Barbara Bończyk oraz Władysław Dolecki. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

2.Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca – tradycyjnie ofiarami wspieramy prace remontowe w Katedrze.

3. Dzieci i młodzież - rozpoczęły ferie zimowe. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku i nabrania sił do pracy w drugim semestrze roku szkolnego.

4.Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% od podatku dla Stowarzyszenia Przyjaciół Katedry  Włocławskiej. W tym celu w deklaracji PIT należy wpisać numer KRS 0000301363.

Bóg zapłać za podjęty trud i życzliwość.

5.Przypominamy, że w Katedrze każdego dnia od poniedziałku do piątku w godz. od 12:00 do 16:00 - można skorzystać z sakramentu  pokuty i pojednania…

6.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Ex Cathedra”.

7.Wszystkim naszym drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego nowo rozpoczętego tygodnia.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia ślemy najserdeczniejsze życzenia. 

W sposób szczególny pamiętamy o przypadających w piątek i sobotę: Dniu Babci i Dniu Dziadka. Wszystkim osobom które noszą ten piękny tytuł życzymy już dzisiaj obfitości błogosławieństwa Bożego i pociechy ze swoich ukochanych wnuków.

 

Szczęść Boże!