wczytywanie treści
Aktualności
08-05-2022
IV Niedziela Wielkanocna

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

(08 maja 2022r.)

 

1.W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca powróciła śp. Cecylia Lewandowska, której pogrzeb odbędzie się
w poniedziałek o godz. 10:30. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu.
Wieczny odpoczynek…

2.Przed nami już kolejny tydzień miesiąca maja. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii będą sprawowane codziennie o godz. 17:30.

3.Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I komunii Św. zapraszamy na spotkania w następujących dniach:

Grupa parafialna: poniedziałek o godz. 16:00

Zespół Szkół Katolickich: w środę i czwartek po zakończonych zajęciach szkolnych.

3. W poniedziałek (9 maja) o godz. 19:00, rozpoczną się XXXI Katedralne Koncerty Organowe. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie z muzyką klasyczną różnych epok.  Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
 

4.W piątek  13 maja, zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Po zakończonej Eucharystii, nabożeństwo różańcowe, połączone z procesją wokół katedry z figurą Matki Bożej. Nabożeństwa Fatimskie w naszej parafii będą odbywać się trzynastego dnia każdego miesiąca od maja do października włącznie. Zachęcamy do licznego udziału.

5. W najbliższą niedzielę 15 maja o godz. 10:00 – 6 alumnów naszego Seminarium otrzyma Święcenia Diakonatu.
6. Osoby dorosłe przygotowujące się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę
(15 maja) po Mszy Św. o godz. 18:00.
7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Tygodnik „Idziemy”.

8.Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom  życzymy, radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz obfitości łask w nowo rozpoczętym tygodniu.

 

Szczęść Boże!