wczytywanie treści
Aktualności
22-05-2022
VI Niedziela Wielkanocna

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
(22 maja 2022r.)

 

 

1.W ostatnim tygodniu w drodze do wieczności poprzedzili nas: śp. Ireneusz Szafrański oraz Andrzej Staliński, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13:30. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…..

2.Zbliżamy się do ostatnich dni maja – miesiąca w którym w sposób szczególny nasze modlitwy kierujemy do Matki Bożej. Dlatego zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na nabożeństwa majowe, które w naszej parafii są sprawowane codziennie o godz. 17:30.

3.W poniedziałek (23 maja) na godz. 19:00, zapraszamy na kolejną odsłonę
XXXI Katedralnych Koncertów Organowych. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. 

4.Rodziców wraz z dziećmi (z Grupy Parafialnej) zainteresowanymi Komunią Rocznicową zapraszamy na spotkanie w środę 25 maja po Mszy Św. o godz. 18:00.

5.Natomiast spotkanie połączone z próbą dla osób które w tym roku pragną przyjąć sakrament bierzmowania (zarówno młodzież jak i dorośli) będzie miało miejsce w niedzielę 29 maja po Mszy św. o godz. 18:00. Obecność obowiązkowa!

6.W najbliższą sobotę 28 maja przypada I liturgiczne wspomnienie Bł. Stefana Wyszyńskiego. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 9:00. 

7.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: tygodnika „Idziemy”.

8.Wszystkim naszym drogim Parafianom, miłym Gościom  życzymy, radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz obfitości łask w nowo rozpoczętym tygodniu.

W tym tygodniu w sposób szczególny, naszą wdzięczną pamięcią w modlitwie,  pragniemy ogarnąć wszystkie drogie, kochane Mamy i prosić dla żyjących o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość życia wiecznego.

 

Szczęść Boże!