wczytywanie treści
Aktualności
15-01-2023
II NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W ostatnim tygodniu do Domu Ojca powrócił śp.: Zygmunt Bartczak. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

2. W dniu dzisiejszym na Mszach Świętych o godz. 8:30, 10:00 i 12:00 – gościmy duet artystów – absolwentów Akademii Muzycznej w Poznaniu: P. Magdalenę Grzechnik – wokal i P. Łukasza Łodygowskiego – instrumenty klawiszowe.

3. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca – tradycyjnie ofiarami wspieramy prace remontowe w Katedrze.

4. Również dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12:00 – spotkanie organizacyjne z rodzicami tych dzieci które przygotowują się do I Komunii Świętej – z grupy parafialnej!

5. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% od podatku dla Stowarzyszenia Przyjaciół Katedry Włocławskiej. W tym celu w deklaracji PIT należy wpisać numer KRS 0000301363. Bóg zapłać za podjęty trud i życzliwość.

6. Zbliżamy się do końca naszych odwiedzin duszpasterskich. Już teraz dziękujemy wszystkim Parafianom za otwarte i gościnne serca.

7. W tym tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy”.

9. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego nowo rozpoczętego tygodnia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia ślemy najserdeczniejsze życzenia. W sposób szczególny pamiętamy o przypadających w sobotę i niedzielę: Dniu Babci i Dniu Dziadka. Wszystkim osobom które noszą ten piękny tytuł życzymy już dzisiaj obfitości błogosławieństwa Bożego i pociechy ze swoich ukochanych wnuków.

 

Szczęść Boże!